Hlavní informace

Hypoalergenní HA olej na obličej a tělo 60 ml – Bi-Oil

Cena:
Vaše cena s DPH269 Kč
Kód produktu: 2902
Výrobce:Bi-Oil

Hypoalergenní HA olej na obličej a tělo 60 ml – Bi-Oil

Popis: Speciální výrobek Bi-Oil pro sjednocení odstínu pleti a pokožky. Doporučujeme také na zlepšení vzhledu jizev a strií, rovněž také pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku.

Obsahuje přelomovou ingredienci PurCellin OilTM, díky které je vrstva přípravku tenká. Umožňuje snazší vstřebávání výrobku Bi-Oil a pomáhá zajistit cílové dodání klíčových složek: vitaminů A a E a přírodních rostlinných olejů z měsíčku, levandule, rozmarýnu a heřmánku.

Bi-Oil se snadno vstřebává a není mastný. Je hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku. Je vyvinut pro použití na obličej i tělo.

  • Jizvy - Bi-Oil pomáhá snižovat viditelnost nových i starých jizev.
  • Strie - Bi-Oil je vyvinut k redukci strií vzniklých během období, kdy se rychle mění velikost těla, jako je těhotenství, prudký růst v dospívání a rychlý váhový přírůstek.
  • Sjednocení odstínu pokožky - Bi-Oil pomáhá pokožku vyhladit a sladit tón stárnoucí a vrásčité pokožky na obličeji a těle.
  • Dehydrovaná pokožka - Bi-Oil pomáhá pokožce doplnit přírodní oleje odstraněné faktory, jako jsou nepříznivé počasí, voda s vysokým obsahem chemikálií, časté koupání a vysušující účinky centrálního vytápění či klimatizace.

Obsah: 60 ml

Tento produkt nebyl ještě zákazníky recenzován.

Další informace

claim-dodavkaclaim-penizeclaim-slevy

string(4) "TTTT"